سفارش کالا

امکان خرید کالاهای مورد نظر شما را با بالاترین کیفیت و در عین حال مناسب ترین قیمت فراهم نموده‌ایم. این خدمات از سفارش کالا آغاز گردیده و تا زمان رسیدن به دست شما عزیزان ادامه خواهد یافت. لذا با این کار مشتریان عزیز متحمل هیچگونه ریسکی نشده و از طرفی در تمام مراحل خرید، کارشناسان مجرب و متخصص ما را در کنار خود خواهند داشت.

حمل کالا

حمل و نقل کالا به دلیل شرایط کنونی کشور، بعضا به پیچیده ترین و طاقت فرسا ترین مسائل برای افراد و خصوصا شرکت های بزرگ تبدیل شده است. انجام بهینه این کار مستلزم آشنایی با اصول صحیح حمل و نقل کالا و ارتباط موثر و دائمی با شرکت های فعال در این حوزه می باشد. مدیریت حمل کالای شما را در سریع ترین زمان ممکن از طریق بهترین روش های موجود و از همه مهم تر با مقرون به صرفه ترین قیمت ها با افتخار بر عهده می‌گیریم.

مشاوره ترخیص کالا

سال ها فعالیت در حوزه صادرات و واردات کالا تجربه‌ای ارزشمند را در اختیار مجموعه رهام پارس قرار داده تا با چالش ها و تکنیک های ترخیص کالا از گمرک آشنایی کامل داشته باشد. امری که ممکن است برای افراد، منجر به آغاز فرایندی فوق العاده زمان بر، پر هزینه و با ریسک بالا گردد. لذا کارشناسان ما با داشتن این سابقه و کسب تجربیات ارزشمند، فرایند ترخیص کالا را برای شما به بهترین شکل ممکن تسهیل خواهند نمود.

سوابق فعالیت رهام پارس

واردات کالاهای انبوه

واردات کالاهای تخصصی

1